Про студію

2D Studio є творчою групою, що займається графічним дизайном у різноманітних його проявах.

З віртуального проекту однієї людини в справжню студію проект переріс на початку весни 2008 року. Після спроб і помилок в період становлення студії, утворилося стале творче ядро – двоє осіб – Лук’ян Турецький та Іра Корчук. З нами також співпрацюють інші самостійні дизайнери та фотографи, в якості залучених профі під конкретні проекти, зокрема наші друзі та партнери Генадій Заречнюк та Володимир Петришин.

Думки, що ми поділяємо

  • Дизайн не стільки професія, скільки ставлення до життя.

    Matali Crasset
  • В доброму дизайні функціональність завжди первинна, незалежно від форм. Але вона не повинна пригнічувати емоції.

    Giorgio Saporiti
  • У пошуку рішення істинно творча особистість використовує найбільш раціональні та економні методи.

    Larry Light

Наші погляди на дизайн

В кожній роботі є певні особливості, що перетинаються чи навіть протиставляються один одному. Подаємо наші думки з приводу таких моментів, що виникають в роботі дизайнера.

Якість vs швидкість

Нам приємно робити якісні речі, замовникам – отримувати їх вчасно та швидко, тому ми постійно балансуємо. Проте, ці поняття не виключають одне одного, а успішно поєднуються при умові вчасно наданих замовником матеріалів та вірній постановці задачі.

Функціональність vs краса

Ми переконані, що справді красива річ є функціональною.

Маркетинг vs дизайн

Ми вважаємо, що глобальні маркетингові рішення є відповідальністю професіоналів-маркетологів. В компетенції професіоналів-дизайнерів є проблема візуального рішення. Не претендуємо на більше, але й не беремось за менше.

Композиція vs спецефекти

Ми вважаємо, що краса полягає в довершеності – коли не виникає відчуття пустки, яку треба заповнити графічними спецефектами. Ми не заповнюєм пусті місця в композиції, щоб створити враження проробленої об’ємної роботи.

Політ фантазії vs відповідь на завдання

На нашу думку, дизайн все ще залишається прикладним видом мистецтва. В гонитві за оригінальністю не потрібно забувати, а для чого, власне, все це робиться.

Творчість vs плагіат

Ми постійно черпаємо знання і досвід, проте, не працюємо під копірку. Нас в роботі цікавить творчість.