Лекція про шрифти на фестивалі Корова

Лекція про шрифти на фестивалі Корова

Лекція про шрифти на фестивалі Корова

01.12.2014 | Journal | No Comments

Мав чудову нагоду відвідати Дніпропетровськ. Це не лише велике індустріальне місто але і творче середовище. В Дніпропетровську традиційно проходить фестиваль дизайну і ілюстрації «Корова». Це помітна подія в українському дизайнерському просторі. Не зважаючи на прифронтовий статус Дніпропетровська, тут успішно відбувається міжнародний фестиваль ілюстрації з величезною кількістю робіт з понад сорока країн світу. Це справді надає оптимізму і розуміння, що не лише війною ми живемо.

24 листопада, в день відкриття виставки фестивальних робіт я провів лекцію про цифровий рукописний шрифт і про створення шрифтів в цілому. Познайомився з цікавим творчим подружжям, справою яких і є цей фестиваль. Олена і Анатолій справжні ентузіасти які вже десять років проводять Корову.

На жаль графік поїздки був такий стислий що я не зміг подивитися місто, лише трохи прогулявся набережною Дніпра. Сподіваюся ще приїхати до Дніпра щоб більше познайомитися з містом і відчути його незвичну для львів’янина атмосферу. Індустріальність міста мене дуже вразила як фотографа. Чекатиму нового фестивалю наступного року :)

IMAG1049_новый размер


Tags: , ,


Share this article:Would you like to share your thoughts?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *