Про тендери

Про тендери

12.07.2013 | Journal | No Comments

Провідний український дизайнер, мій колега Олексій Чекаль недавно написав невелику замітку в себе в блозі про тендери. Очевидно у нас спільні погляди на тендери, теж вже кілька років таким не балуємося. Цей механізм не працює навіть в державних закупівлях, тож тем паче і в дизайні :) Важко щось і додати до його слів, подаю нижче текст :)

Не тендер , але тандем!

PanicDesign принципово не бере участі в тендерах, вважаючи, що в дизайні як і в Любові немає місця оглядинам наречених, а все має відбуватися з першого погляду. Це приклад участі в останньому тендері років 7 тому. Коли ми придумали кубічні бабусині глечики для молочних продуктів ” Заріччя” . Вони не пройшли. А в результаті цього тендера перемогли упаковки на яких були тупо поставлені фотографії улюблених місць для риболовлі директора цієї фірми. З тих пір ми в тендери не ходимо і вам не радимо ))

У приватній розмові менеджер однієї великої компанії мені розповів , що тендери це відмінна добавка до зарплати і можливість гонорово покрутити носом перед дизайнером і вони в гонитві за дивідендами дійшли до тендерів на дизайн кухонних дощок! в кухнях численних офісів цієї компанії. Тендер – це не любов з боку замовника , це вибір партнера на короткий термін. Нам так не подобається! Геть Тендери – хай живуть довгострокові Тандеми і взаємна любов між замовником і виконавцем!


Share this article:Would you like to share your thoughts?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *