Творчі індустрії

Творчі індустрії

Творчі індустрії

17.11.2014 | Journal | No Comments

Несподівано для себе потрапив на львівське обговорення в рамках проекту «Культура 2025. Довгострокова національна культурна стратегія». У проекту є сайт culture2025.org.ua. Подія відбулася в читальному залі університетської бібліотеки. Спершу виступив Володимир Єрмоленко, відомий філософ та публіцист. Цікава прикольна лекція ні про що. Гарно окреслений екскурс в історію культурології зовсім не актуальний для цього збіговиська вибив з колії не тільки мене але і всю публіку :) Далі була дискусія між запрошеними про стан культури і участь держави в ній.

Учасники були поділені на три групи по спеціалізації, я відповідно потрапив у «Творчі індустрії». В нашій групі опинилося багато людей яких важко зарахувати до такої галузі, але в цілому розмова вийшла цікава. Думаю якби була можливість довшого обговорення то на третій би день викристалізувалися якісь чіткіші поняття проблем і їх вирішення. Для авторів проекту це скорше таке промацування проблем на місцях. Але обіцяли якийсь зворотній зв’язок навіть розсилку для обговорення.

Скажу, що ініціатива потрібна і сподіваюся з неї буде результат. Так хочеться вірити в тектонічні зрушення цих радянських глиб.

Цікаво хто стане новим міністром культури, якщо Білозір то доведеться їхати в Київ пікетувати :)


Share this article:Would you like to share your thoughts?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *