Виставка «З діда-прадіда»

Виставка «З діда-прадіда»

Виставка «З діда-прадіда»

10.10.2016 | Journal | No Comments

В рамках візуальної програми Культурного форуму «ПогранКульт: ГаліціяКульт» у Харкові відбувається виставка мистецької династії Турецьких зі Львова в культурно-діловому центрі «Рубаненко і партнери».

Чотири покоління художників, що належать до однієї родини: Василь, Іван, Лук’ян, Ольга, Марта Турецькі та Наталія Пухінда приймають участь в проекті харківського клубу «Вітальня на Дворянській» – «Династії». Проект був підтриманий львівською галереєю «Зелена канапа», яка підготувала експозицію виставки.

Творчість династії різноманітна за жанрами та техніками візуального мистецтва. Засновником творчого напрямку діяльності родини був Василь Степанович Турецький – скульптор, живописець, графік, театральний художник. Його син Іван працює в галузі живопису, графіки та геральдики, а невістка Наталія – в галузі станкового і монументального живопису та графіки. Онук Лук’ян створив власну студію графічного дизайну та захоплюється фотомистецтвом.

Онука Ольга займається художнім розписом та створює авторські роботи з художнього скла. Правнучка Марта – дочка Лук’яна – в її 10 років вже приймала участь в Львівському обласному пленері юних художників, захоплюється малюванням та комп’ютерною графікою. Можна стверджувати, що з діда – прадіда існує мистецька династія Турецьких. Тому виставка отримала назву «З діда-прадіда»

Нагадуємо, що проект «Харківські династії» був започаткований десять років тому. З 2006 року творчий клуб «Вітальня на Дворянській» і культурно-діловий центр «Рубаненко і партнери» за підтримки Харківського художнього музею розшукував, організовував і проводив виставки мистецьких династій не менш ніж в 3-х поколіннях.

Запрошуємо відвідати виставку творів мистецької родини Турецьких «З діда-прадіда» за адресою:
м.Харків, вул. Чигиріна, 5, 2-й поверх, Культурно-діловий центр корпорації «Рубаненко і партнери».

4 – 18 ЖОВТНЯ 2016 року

Часи роботи:
Понеділок — п’ятниця — з 17.оо до 20.оо
субота — з 10.оо до 17.оо
Вихідний — неділя
Вхід вільний

rubanenko.biz.ua

 


Share this article:Would you like to share your thoughts?

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *